15 October 2007

Jalka show

Mineva aasta vutimats jättis osalejaile sedavõrd mõnusa fiilingu, et kuidagi iseenesestmõistetavaks peeti pallilahingu planeerimist ka tänavuaastase sygisyrituste kalendrisse.
Mitmeti tihendatud olukorras (vähem päikest, pealtvaatajaid ja mängijaid, 15-minutilised poolajad) ei lasknud pallisõbrad end häirida millestki (isegi kalamehe saabastest), ja trygisid innukalt palli mõlemasse väravasse.
Esimene poolaeg lõppes seisuga 4:5, kusjuures Laugu tiim tegi lauslõpu minuteil otsustava järelspurdi. LaPriidul ja Urmo-Rinaldol jäi vaid kukalt sygada (oli ju nende kasuks 2:5).
Teisel poolajal jätkas Laugu tiim tädi Anni abiga pressinguid, Väino Poja pikkade kalamehe saabastega anti mitmeid super yleväljaku söötusid, millest enamus ka väravateks vormistati (6:8 nende kasuks). Keegi pakkus välja, et koolimajapoolne värav ongi palli koduvärav, sestap ta sinna nii rõõmsalt sisse vupsabki.
Igatahes olid ka kaotajatel näod naerused, sest pildi peal on nad ikkagi võidumeeskonnas (sport võidab ju alati).